24h ☏ +371 29220011

SIA “Ķekavas nami” uzsāk sadarbību ar tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me.

No 2024. gada jūlija SIA “Ķekavas nami” klienti varēs izmantot mūsdienīgu tiešsaistes rēķinu un saziņas vietni Bill.me.

Bill.me vietnē klienti bez maksas varēs saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Vietni varēs izmantot arī viedierīcēs, jo katram klientam būs pieejama mobilā lietotne.

Bill.me ir virkne priekšrocību. Tā ir vienkārša lietošanā, ātri un intuitīvi apgūstama. Tiešsaistes vietne ir drošs maksājuma instruments, kurā norēķinu veikšanai pietiek ar vienu klikšķi. Rēķinus var apvienot vienā, bez nepieciešamības katram norādīt summu un maksājuma uzdevumus. Bill.me var pieslēgt arī automātisku rēķinu apmaksu, kā arī ātri un ērti jebkurā brīdī aplūkot iepriekšējo rēķinu arhīvu. Vairāk informācijas par Bill.me priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

Visi klienti, kas jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai, saņems reģistrācijas saiti savā e-pastā. Klientus, kas šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA “Ķekavas nami”, aicinām uz e-pasta  info@kekavasnami.lv iesūtīt sekojošo informāciju – vārds, uzvārds, īpašuma adrese.